Aktualności

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1021 22 następna »

Błękitne Flagi na sezon 2016 przyznane !!!

Błękitne Flagi na sezon 2016 przyznane !!!

Błękitna Flaga to międzynarodowe wyróżnienie przyznawane kąpieliskom i przystaniom jachtowym. Aby otrzymać Błekitną Flagę należy spełnić szereg kryteriów z obszarów takich, jak jakość wody, zarządzanie środowiskowe, bezpieczeństwo oraz odpowiednia infrasktruktura. W roku 2016 przyznanych zostało 4271 Błękitnych Flag dla obiektów w 49 krajach. W Polsce Błękitną Flagą wyróżnionych zostało 31 kąpielisk oraz 6 marin. Listę wyróżnionych miejsc można znaleźć tutaj: Błękitna Flaga w Polsce na sezon 2016.

Czytaj więcej

Konferencja "Jaka przyszłość dla ekostandardów?"

Konferencja "Jaka przyszłość dla ekostandardów?"
Czy potrafimy przewidzieć jaka będzie przyszłość dla ekostandardów? Obecnie ekostandardy cieszą się coraz większą popularnością. Tworzone są dla wielu branż i spotykają się z pozytywnym przyjęciem rynku. Czy będzie tak zawsze? Podczas konferencji spróbujemy odpowiedzieć na to pytanie w odniesieniu zarówno do doświadczeń polskich, jak i norweskich.

Czytaj więcej

Śniadanie biznesowe w pierwszym w Polsce budynku typu Deep Green

Śniadanie biznesowe w pierwszym w Polsce budynku typu Deep Green
W dniu 04.04.2016 roku w siedzibie Banku Zachodniego WBK w budynku Atrium w Warszawie odbyło się spotkanie firm uczestniczących w programie eko-standardów rozwijanych przez Fundację Partnerstwo dla Środowiska. Spotkanie, w imieniu gospodarza, otworzyła Pani Katarzyna Teter – Menedżer ds. społecznej odpowiedzialności biznesu. Głównym elementem spotkania były warsztaty na temat komunikacji przeprowadzone przez Panią Małgorzatę Bartkiewicz. Był także czas na podsumowanie i wymianę poglądów.

Czytaj więcej

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1021 22 następna »

 

 

Kalendarz


 

 

Darczyńcy


Aktywna edukacja ekologiczna na Zielonych Szlakach Greenways

"Aktywna edukacja ekologiczna na Zielonych Szlakach Greenways", Styczeń 2009-Marzec 2011
Wsparcie udzielone przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego.
NFOŚiGW

Partnerzy

zpp
Instytut Spraw Obywatelskich
Polska Naturalnie
urban mines

fee
ecf
environment lillehammer

Partnerzy Strategiczni

Tchibo w Polsce 
TOYOTA
Kraft Foods
KNAUF Insulation

Media

EkoNews
CR navigator
ngo.pl
ekologia.pl
Portal Samorzadowy