Aktualności

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1021 22 następna »

Letnie śniadanie biznesowe w siedzibie Benefit Systems SA

Letnie śniadanie biznesowe w siedzibie Benefit Systems SA
Tym razem gościliśmy w firmie Benefit Systems SA. W spotkaniu uczestniczyło 25 osób reprezentujących firmy posiadające certyfikaty ekologiczne. Tematem wiodącym letniego śniadania biznesowego była “optymalizacja procesów biurowych metodologią Lean Action” Mówiliśmy o tym, jak unikać strat w procesach biurowych, jak ważna jest dobra organizacja pracy i jak to robić. Michał Wolak z Lean Action Sp. z o,.o. przedstawił na czym polega metodologia Lean.  

 

Czytaj więcej

Zapraszamy na letnie śniadanie biznesowe

Zapraszamy na letnie śniadanie biznesowe

Serdecznie zapraszamy na letnie śniadanie biznesowe, które odbędzie się 30 czerwca br. w Warszawie w siedzibie Benefit Systems w budynku C Warsaw Spire, Plac Europejski 2. Będziemy mówić o podnoszeniu efektywności w procesach biurowych i minimalizowaniu strat metodologią Lean Action. Oczywiście, będziemy się również inspirować dobrymi praktykami z Zielonych Biur. Udział w śniadaniu jest bezpłatny, decyduje kolejność zgłoszeń, a że liczba miejsc jest ograniczona zachęcam by potwierdzać swój udział jak najszybciej. 

Zgłosznia prosimy kierować pod adres: malgorzata.bartkiewicz@fpds.pl

Czytaj więcej

Szkolenie dla BenefitSystems S.A.

Szkolenie dla BenefitSystems S.A.

W ramach wdrożenia Zielonego Biura szkoliliśmy dzisiaj pracowników BenefitSystems S.A. z dobrych nawyków w biurze i w domu. W warsztatach wzięło udział ok. 70 pracowników w trzech grupach. Podnoszenie świadomości ekologicznej pracowników jest jedym z kryteriów certyfikatu ekologicznego Zielone Biuro.

 

 

 

Czytaj więcej

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1021 22 następna »

 

 

Kalendarz


 

 

Darczyńcy


Aktywna edukacja ekologiczna na Zielonych Szlakach Greenways

"Aktywna edukacja ekologiczna na Zielonych Szlakach Greenways", Styczeń 2009-Marzec 2011
Wsparcie udzielone przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego.
NFOŚiGW

Partnerzy

zpp
Instytut Spraw Obywatelskich
Polska Naturalnie
urban mines

fee
ecf
environment lillehammer

Partnerzy Strategiczni

Tchibo w Polsce 
TOYOTA
Kraft Foods
KNAUF Insulation

Media

EkoNews
CR navigator
ngo.pl
ekologia.pl
Portal Samorzadowy